Bezpłatna lokacja GPS GSM Internetem

by |

MY-GPS.ORG cię offeruje bezpłatną lokację GPS GSM w czasie rzeczywistym i nadzór Internetem poprzez przeglądarkę internetową.

Z pomocą MY-GPS.ORG bezpłatnie lokalizujesz pojazdy i osoby poprzez GPS i GSM, bezpieczeństwo i ochrona przed kradzieża Internetem. Platforma lokacji MY-GPS.ORG w czasie rzeczywistym GPS jest zoptymalizowana do zwykłych terminalów. Można ją wywoływać komputerem, laptopem, smartfonem lub tabletem. Nadzór i śledzenie są bezpłatne, ale w naszym dostępniem Premium możesz jednocześnie śledzić na mapie kilka tysięcy osób i pojazdów.

Wywołuj na mapie trasy, które pojechałeś, zdalnie steruj twój GPS TRACKER albo otwieraj twoją lokalizację dla przyjaciół i krewnów, buduj ogrodzenia cyfrowe i monitorowania obszarów (GEOFENCE) i optionalnie dostuj alarmy poprzez E-Mail i SMS. Wystąpisz w naszych taryfach, co jest inklusive w bezpłatnej lokacje i co umożliwiają nasze dostępny Premium. Jeżeli jesteś administratorem lub właścicielem parku samochodowego, może interesujesz się naszym śledzeniem temperatury poprzez GPS albo naszym analizą przestoju. Jak masz dalsze pytania, możesz nas osiągną pod account@my-GPS.org

Wywoływaj demo  zarejestruj się teraz 

Der Kundendienst des my-GPS.org GPS Trackingportals hat 4,97 von 5 Sterne | 7 Bewertungen auf ProvenExpert.com