Bezpłatna lokacja GPS GSM Internetem
Seite auf deutsch aufrufen   Seite auf spanisch aufrufen   Seite auf niederl鋘disch aufrufen  

Bezpłatna lokacja GPS GSM Internetem

| 03.01.2017 | Last update: 03.01.2019 Boris Krones

MY-GPS.ORG cię offeruje bezpłatną聽lokację GPS GSM w czasie rzeczywistym i nadz贸r Internetem poprzez przeglądarkę internetową.

Z pomocą MY-GPS.ORG bezpłatnie lokalizujesz pojazdy i osoby poprzez GPS i GSM, bezpieczeństwo i ochrona przed kradzieża Internetem. Platforma lokacji MY-GPS.ORG w czasie rzeczywistym GPS jest zoptymalizowana do zwykłych terminal贸w. Można ją wywoływać komputerem, laptopem, smartfonem lub tabletem. Nadz贸r i śledzenie są bezpłatne, ale w naszym dostępniem Premium możesz jednocześnie śledzić na mapie kilka tysięcy os贸b i pojazd贸w.

Wywołuj na mapie trasy, kt贸re pojechałeś, zdalnie steruj tw贸j GPS TRACKER albo otwieraj twoją lokalizację dla przyjaci贸ł i krewn贸w, buduj ogrodzenia cyfrowe i monitorowania obszar贸w (GEOFENCE) i optionalnie dostuj alarmy poprzez E-Mail i SMS. Wystąpisz w naszych taryfach, co jest inklusive w bezpłatnej lokacje i co umożliwiają nasze dostępny Premium. Jeżeli jesteś administratorem lub właścicielem parku samochodowego, może interesujesz się naszym śledzeniem temperatury poprzez GPS albo naszym analizą przestoju. Jak masz dalsze pytania, możesz nas osiągną pod account@my-GPS.org

Wywoływaj demo  zarejestruj się teraz